Kontakt elektriker

Alt+ har elektrikere som jobber med grønne løsninger over hele det sentrale Østlandet. Hva trenger du hjelp til?

Vi i Alt+ har spesialisert oss på løsninger for en grønnere hverdag. Våre elektrikere kan elbilladere, solcelleteknologi og smarthus, og bistår deg med alt fra små til store oppdrag.

Her får du hjelp

  • Sandefjord, Tønsberg, Horten og omegn
  • Drammen, Lier, Asker og Bærum
  • Skien, Porsgrunn og Kongsberg
  • Oslo
  • Fredrikstad, Sarpsborg og Moss
  • Lillestrøm, Strømmen og Lørenskog

Ta kontakt i dag for å vite mer om hva vi kan hjelpe deg med!

Kontakt

post@altpluss.no
+47 33 06 10 30

Skaugveien 2
3178 Våle

 

Ansatte

Kontakt Morten-Andre-Karlsen-salgssjef

Morten Andre Karlsen
Salgssjef

morten@altpluss.no
+47 96 94 02 40

Kontakt Martin Rogstad

Martin Rogstad
Tekniker energistyring

martin.r@altpluss.no
+47 97 05 47 06

Portrett av Martin Olsen i Altpluss

Martin Olsen
Automatiker/Kalkulatør

martin.o@altpluss.no
+47 96 94 02 48

Portrett av Are Stensrud i Altpluss

Are Stensrud
Montør Alt+

are@altpluss.no
+47 97 05 47 19

Portrett av Erlend Ommedal i Altpluss

Erlend Ommedal
Montør Alt+

erlend@altpluss.no
+47 97 05 47 23

Ørjan Fjørtoft i Altpluss

Ørjan Fjørtoft
Montør Alt+

orjan@altpluss.no
+47 96 94 02 43

Mats Tallakstad i Altpluss

Mats Tallakstad
Lærling Alt+

mats@altpluss.no
+47 94 89 20 04